מזרנים

מיטות, מזרנים

למזרן יש חשיבות מרובה לאיכות השינה ולבריאות שלכם. יודעי דבר סוברים כי המזרנים הטובים ביותר הם מזרנים אורתופדיים, שהבחירה בהם צריכה להיעשות על פי דרגות הקושי שלהם, מידות, חומרי הגלם שממנו הם עשויים, וכיוצא בזה. המזרנים האורתופדיים עוצבו, יוצרו ותוכננו על מנת שתתבצע חלוקה של משקל מיטבית לכל חלקי הגוף שלכם, כמו גם שלגוף שלכם תסופק התמיכה הטובה ביותר. המבנה הקונבנציונלי של המזרנים האורתופדיים עשוי מכמה שכבות פנים, שאותן עוטפת בצד העליון או בשני צדדיו שכבה של פילוטופ. במאמר זה החלטנו להתמקד במהות הפילוטופ במזרנים ומה החשיבות שלו.

מה כדאי שתדעו בהקשר של פילוטופ בתוך מזרנים?

כשאומרים פילוטופ בתוך מזרנים, למה בדיוק מתכוונים? מדובר על אותן שכבות במזרן שמפנקות, אף באם המזרן קשיח, ומעניקות תמיכה מצוינת למרכזי הכובד, לרבות האגן או הכתפיים, על מנת לסייע או למגר כאבים, או תחושה של הירדמות ונימול איברים, ושכבות אלו מצויות בכל מיני גבהים. קיימים פילוטופים במזרנים שעשויים מלטקס, מויסקו, או מאקרילן, כאשר הסוג הכמות אמונים על תחושות הרכות והנינוחות במזרן. לחולי הניקיון מבינכם, בוודאי תשמחו לדעת כי מאוד קל להשתמש ולנקות את המזרנים הללו.

מדוע מומלץ לרכוש מזרנים אורתופדיים עם שכבת פילוטופ?

  1. מזרון אורתופדי בעל שכבת פילוטופ בצד אחד של המזרון או לחלופין בעל שכבה של פילוטופ בשני צדי המזרן – ניתן כיום לרכוש מזרנים בעלי שכבות של פילוטופ שממוקמות בשני צדדי המזרון, באופן כזה שאפשר להפוך את המזרון בהתאם לנוחיות שלכם ולאלתר על מנת לשמור על הצורה של המזרן, אבל עדיין ליהנות משכבת הנוחות המפנקת. מזרונים אורתופדיים, אשר קיימת בהם רק שכבה אחת של  פילוטופ. ובמידה שאינכם מבינים את החשיבות שבעניין, נסביר כי אתם יכולים להפוך את המזרנים הללו על פי המאוויים, הרצונות או הצרכים שלכם, בכל זמן נתון.
  2. החומרים המיוחדים של מזרוני הפילוטופ – שכבה של פילוטופ במזרן עשויה להיות מורכבת מן חומרים שונים, כגון – אקרילן, ויסקו, או לטקס, או כל חומר שונה. כדאי ביותר, בטרם הרכישה, לנסות את המזרון בחנות, ולחוש מה הכי סימפטי ונוח עבורכם .